Všeproakce.cz

Hotel Amphone

hlavni

Adresa:

tř. Kpt. Jaroše 1942/29
602 00 Brno
Okres Brno-město

Kontakty:

Tel.: 733534450
E-Mail: management@amphone.cz
Web: www.amphone.cz

Konference, semináře, školení:

Hotel Amphone nabízí firmám několik druhů prostor, od těch formálnějších, vhodných k pořádání konferencí či firemních prezentací (jako např. Velký či Malý sál) až po ty méně formální, kde se seminář s posledním prezentujícím může snadno změnit ve firemní večírek (exotický Klub Amphone nebo vinárna). Mezi firmami je pro svou neotřelou a povzbuzující atmosféru a spousty denního světla oblíben zejména Klub Amphone, příznačně přezdívaný „Relax," ale stejně tak je často využíván náš Velký sál, který disponuje vlastním sociálním zařízením a vstupem na zahrádku, což ocení nejen kuřáci. Všechny business akce Vám rádi zpříjemníme také zajištěním neotřelého laosko-thajského občerstvení.

  divadelní tabulové
Malý salonek 15 10
Velký sál 60 50
Klub Amphone 40 30
Vinárna 50 40 
  • dataprojektor, plátno, flipchart

Stravování, večírky, společenské akce:

Hotel Amphone je velmi vyhledávaným také pro pořádání nejrůznějších oslav, večírků a svateb. Velký sál pojme i nejpočetnější příbuzenstvo a přátele a navíc poskytuje naprosté soukromí, vlastní sociální zařízení a přístup na zahrádku. Klub Amphone má zase kromě exotického interiéru také tu výhodu, že jeho neobyčejná akustika nepropustí ani větší hluk. Restaurace Sabaidy je otevřena po celý rok a svým návštěvníkům nabízí možnost ochutnat pravé laoské a thajské speciality přesně podle jihovýchodních receptur a s použitím jen prvotřídních čerstvých surovin. V době oběda ve všední dny Vám naši laoští kuchaři připravují polední menu za výhodné ceny a rádi také zajistí občerstvení na Vaši hostinu či raut.

  divadelní stolové rautové
Restaurace Sabaidy - 40 -
Vinárna 50 36 40
Velký sál 60 36 50
Klub Amphone 40 28 30 
  • coffee breaky, rauty, bankety...

Ubytování:

Kapacita ubytování: 100 lůžek v 52 pokojích (13 jednolůžkových pokojů, 30 dvoulůžkových pokojů, 9 tří a vícelůžkových pokojů)

Vybavení pokojů: WC, sprcha/vana, TV se satelitními programy, telefon, chladnička, WiFi připojení, některé pokoje vybaveny trezorem

Ostatní aktivity v objektu:

  • letní, břečťanem obrostlá zahrádka s jezírkem
  • profesionální nehtové studio

Další možnosti v blízkém okolí:

Fotogalerie:

Zařazení v kategorii :

Hotel Amphone je v konferencíchHotel Amphone je ve večírkáchHotel Amphone není ve sportuHotel Amphone je v ubytování
Doporučeno pro akce
Prostory na slovenském trhu
Registrace Prostory na facebooku