Všeproakce.cz

O PORTÁLU PROSTORY PRO AKCE

Portál „ProstoryProAkce.cz“ je určen pro každého, kdo hledá vhodné prostory pro firemní akce, místa pro kongresy, konference, firemní večírky, sportovní nebo outdoorové programy.  Autoři celé logistiky portálu mají více než desetiletou praxi v navrhování a realizacích nejrůznějších akcí, a tak se nesčetněkrát potýkali právě s úkolem nalézt vyhovující prostory pro firemní akce. Cílem portálu je stát se všem organizátorům vítaným a brzy i nepostradatelným pomocníkem, zdrojem informací a v neposlední řadě i inspirací pro přípravu nejrůznějších firemních akcí.

ZÁKLADNÍ FUNKCE PORTÁLU

Vyhledávání prostorů:

Velkou předností a srdcem portálu je podrobný filtr, který vyhledá vhodné prostory podle zadaných parametrů.

Hlavní dělení prostor je podle účelu, pro který prostory slouží. Podle toho se rozdělují do tří základních kategorií. Jednotlivé kategorie pokrývají prakticky 100% záměrů, pro které prostory zákazníci hledají.

První kategorie představuje místa pro kongresy, konference, semináře, školení, prezentace. Druhou kategorii tvoří prostory vhodné pro firemní večírky, společenské a kulturní akce. Ve třetí kategorii jsou prostory vhodné pro aktivní vyžití, sportovní a outdoorové akce. Zde jsou zahrnuty též prostory pro relaxaci, wellness a fitness.

Vedle hlavního záměru je dalším základním parametrem předpokládaný počet osob, případně lokalita nebo styl firemní akce. Tyto i další parametry můžete zadat v další části filtru a tím velmi přesně vyhledat objekt, který hledané prostory pro firemní akce obsahuje. Máte možnost specifikovat buď celkovou kapacitu objektu ve zvolené kategorii (konference, firemní večírky, sport), nebo kapacity jednotlivých prostorů, které hledáte. Podle kategorií máte možnost i specifikace uspořádání, jako například divadelní, školní nebo tabulové v kategorii konference a školení, nebo stolové či koktejlové pro firemní večírky nebo společenské a kulturní akce.

Pokud je součástí zadání akce i charakter nebo styl, lze k výběru objektů nebo prostorů využít filtr podle druhu objektu nebo podle charakteru prostoru. Tyto filtry jsou užitečné i pro další selekci nalezených objektů. Jednotlivé volby mohou být inspirativní i v případě, že má organizátor zájem o stylovou akci. V případě kategorie Sportu a relaxace jsou volitelné jednotlivé druhy aktivit (sportů) a lze tak např. vyhledat vhodná místa pro firemní turnaje, sportovní a outdoorové aktivity nebo relaxaci.

Vyhledané objekty:

Výsledkem vyhledání jsou objekty, které splňují nastavené hodnoty filtru a disponují tedy vhodnými prostory pro firemní akce. Uživatel tak může poptat pouze objekty, které nabízejí vyhovující místa pro kongresy, konference, firemní večírky či sportovní akce, čímž ušetří mnoho času jak sobě, tak i poptávaným zařízením. Tím se tento vyhledávač zásadně liší od stávajících internetových portálů. Protože pracujeme s jednotlivými prostory, naleznete např. staročeskou restauraci v moderním hotelu nebo bowlingové centrum v restauraci. Z vyhledaného zápisu je přímá možnost zobrazit webové stránky objektu, zjistit polohu na mapě nebo zaslat přímou poptávku.

Profil objektu:

Kliknutím na ikonu nebo název objektu otevřete jeho profil. Profil každého objektu má stejnou strukturu, aby bylo snadné porovnávat parametry jednotlivých objektů. Zde jsou uvedeny možnosti objektu odděleně pro každou z kategorií (tedy pro konference, firemní večírky a aktivní vyžití) a navíc informace o ubytování a dalších zajímavostech v blízkém okolí. Chcete uspořádat školení, odpoledne se odreagovat při nějaké aktivitě a večer se pobavit na večírku? V profilu najdete možnosti i inspiraci pro celý scénář.

Naším cílem je stát se prvním opravdu funkčním nástrojem pro všechny, kteří hledají vhodné prostory pro firemní akce a firemní večírky, vyhovující místa pro kongresy, školení a konference, nebo aktivní vyžití.

Doporučeno pro akce
Prostory na slovenském trhu
Registrace Prostory na facebooku